Cyklotúra pozdĺž nemeckého a rakúskeho toku Dunaja je neuveriteľný zážitok.Trasa vedie mierne z kopca, často s pomocným vetrom za chrbtom, blízko bujne zelených riečných brehov, cez malinké, zasnené dedinky s pôsobivou scenériou.

Objavíte dych vyrážajúci prírodný div - “Veľkú slučku” , kde sa Dunaj rýchlo otáča o 180 a ponoríte sa do legendárneho údolia Wachau. Vychutnáte si cestu okolo romantických terás viniča a čarovných hradov a kláštorov.

Čítať ďalej: Passau - Viedeň - Passau

V sprievode pohodlnej výletnej lode objavíte čaro bicyklovania pozdĺž Dunaja - druhej najväčšej európskej rieky. Z čarovného bavorského mesta na troch riekach - Passau, Vás trasa povedie do sŕdc bývalého impéria. Vychutnajte si to najkrašie z troch hlavných miest,  - z Viedne, Bratislavy a Budapešti.

Objavíte dych vyrážajúci prírodný div - “Veľkú slučku” , kde sa Dunaj rýchlo otáča o 180 a ponoríte sa do legendárneho údolia Wachau. Vychutnáte si cestu okolo romantických terás viniča a čarovných hradov a kláštorov, či panenských lužných lesov Dunajského národného parku.

Čítať ďalej: Passau - Budapešť - Passau